Telefonický operátor call centra

24.06.2019 UCommunications group s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Na Troskách 14297/26
97401

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Chemický priemysel, Telekomunikácie; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:
• medzinárodná telemarketingová spoločnosť UNICALL
• moderne vybavené call centrum sídliace v Business centre EUROPA v Banskej Bystrici
• zaujímavý bonusový systém za predaje
• pravidelné motivačné súťaže o atraktívne ceny
• odborné školenia na zvýšenie komunikačných a predajných zručností
• dobrovoľná 5-hodinová zmena v sobotu za víkendový bonus
• stravné lístky v hodnote 4,50 Eur / odpracovaný deň
• kvartálny bonus za dochádzku (nechorobnosť) do výšky 400 €, príspevok na dopravu, príspevok na škôlku, karta Multisport (na šport a relaxáciu)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
10. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 6. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Ponúkame prácu operátora call centra (na oddelení predaja) na trvalý pracovný pomer (8 hod./deň).
V prípade záujmu aj brigáda pre všetky vekové kategórie (študenti, dôchodcovia, pracujúci na iný TPP, osoby na materskej či rodičovskej dovolenke, odmena: 3,60 € / hod.).

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:30
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Windows - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť
  • sebaovládanie