Territory Manager - Retail / SHELL Slovakia - Bratislava (so zodpovednosťou za zverené regióny na Slovensku)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2000 EUR
    Zodpovedajúce ohodnotenie - hrubá mesačná mzda pracovníka na tejto pozícii sa v závislosti od seniority pohybuje na úrovni 2.000 - 2.400 Eur, súčasťou odmeňovania je aj variabilná zložka/benefity.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.5.2019

Naším klientom je Shell Slovakia - jej materská spoločnosť Royal Dutch Shell plc je jednou z najväčších olejárskych, plynárenských a petrochemických spoločností na svete. Má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a zamestnáva okolo 102.000 pracovníkov. Spoločnosť patrí celosvetovo medzi najväčších predajcov pohonných látok a je vedúcou spoločnosťou v oblasti distribúcie olejov a mazív.
S cieľom posilniť regionálny obchodný tím na Slovensku hľadáme pre nášho klienta nového, ambiciózneho spolupracovníka/spolupracovníčku na pozíciu:
Territory Manager - Retail / SHELL Slovakia
- Bratislava (so zodpovednosťou za zverené regióny na Slovensku)
Pracovná náplň:
Territory Manager spravuje sieť prevádzok na zverenom území (čerpacie stanice s predajňami), pričom má zabezpečiť:

Dosiahnutie plánovaných cieľov v predaji pohonných látok a v predaji nepalivových výrobkov.
Podpora iniciatív v oblasti rastu a inovačného programu.
Zabezpečenie dodržiavania všetkých pravidiel ochrany práce / HSSE.
Dodržiavanie štandardov značky Shell a prevádzkových štandardov.
Realizácia stratégií a taktických akcií.
Usmerňovanie výkonu zverených prevádzok s využitím dostupných KPI´s.
Stanovanie správnej ceny pohonných hmôt na základe rozsiahlej analýzy konkurenčného prostredia.
Monitorovanie spokojnosti zákazníkov av prípade potreby prijatie nápravných opatrení.
Monitorovanie spokojnosti zamestnancov prevádzok a v prípade potreby prijatie nápravných opatrení.
Channel Management - t.j. nepretržitá optimalizácia štruktúry partnerskej siete.

TM pracuje v úzkej spolupráci s kancelárskym tímom CZ / SK.

Benefity a ďalšie výhody:

Práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti s výborným postavením
na trhu.
Kreatívna práca v obchodnom tíme spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás táto zaujímavá výzva zaujala a spĺňate požiadavky kladené na uchádzačov, prosíme vás aby ste sa uchádzali zaslaním svojich podkladov (CV a motivačný list s indikáciou očakávaného príjmu a možného termínu nástupu, prípadné referencie) s uvedením značky pozície "P22-TM" emailom na adresu "email".

Všeobecne požadované znalosti:

Ideálne VŠ vzdelanie ekonomického smeru
Skúsenosti v oblasti regionálneho riadenia predaja / retail
Cieľavedomosť, orientáca na dosiahnutie výsledku
Predpoklady na samostatné pôsobenie, prevzatie zodpovednosti za agendu
Ochota pracovať na seba a učiť sa
Štruktúrovanosť, analytické schopnosti,
Kreativita
Férovosť, otvorenosť
Ochota pravidelne cestovať (1-2 noci v týždni v teréne)
Výhodou je skúsenosť s riadením (napr. koordináce projektu alebo vedenie vlastného tímu) – Dobrá znalosť anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B