Zdravotné sestry a asistentky (m/ž)

15.11.2019 Personella, s.r.o.
Miesto práce: Nemecko
Bielefeld
Holländische Str. 24
33607

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Zdravotníctvo a farmácia; Asistent, Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 2600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Počiatočné ubytovanie je zabezpečené, dlhodobo ale bude potreba nájsť si vlastný byt. Bytov je na okolí za prijateľné ceny dostatok.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

ZdravotníctvoSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Formou predstavenia kandidáta u zamestnávateľa

Náplň (druh) práce
Pre nášho zákazníka v Nemecku v meste Bad Karlshafen, hľadáme s nástupom aj ihneď viacero zdravotných sestier s uznaným vzdelaním v Nemecku do rehabilitačnej neurologickej a geriatrickej kliniky. Jedná sa o travlý pracovný pomer. Možnosť prísť si prácu otestovať. Začiatočné ubytovanie, kým si zamestnanec nenájde byt je k dospozícii. Bytov je v okolí dostatok za dobré ceny. Vhodné aj pre rodiny, ktoré sa chcú presťahovať do Nemecka.

Nástupný plat je 2600 Eur v hrubom plus príplatky za zmeny a víkendy a sviatky. Pracuje sa len ranná a poobedná zmena. Na nočnú má klient stály personál.

Pre susedný domov dôchodcvov hľadáme opatrovateľky a zdravotné asistentky – mzda 11 Eur na hodinu v hrubom.

Váš profil:

vzdelanie ako zdravotná sestra uznané v Nemecku
nemecký jazyk aspoň na úrovni B2
asistentky jazyk na úrovni B1
spľahlivosť a zodpovednosť
vedieť pracovať v tíme

Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám váš životopis v nemeckom jazyku s fotkou tváre na email

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovateľská starostlivosť v zariadeniach sociálnej starostlivosti a v zdravotníckych zariadeniach /ŠP/

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Personella, s.r.o.
Rozkvet 2042
01701 Považská Bystrica
Slovensko
Tel: +4917661780995