Vedúci pracovník v upratovacej firme

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,50 EUR/hod.
    -Za Vašu prácu Vás v spoločnosti odmenia výkonnostným bonusom k platu
    -určite oceníte aj možnosť rotácie v rámci skupiny a atraktívne kariérne posuny
    -výhodou Vám bude aj flexibilný pracovný čas a príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.5.2019

Zabezpečujeme vysoko kvalitné a profesionálne služby, jednorazovo alebo pravidelne 7 dní v týždni a to počas, pred alebo po pracovnej dobe presne podľa vašich požiadaviek. Poskytujeme tzv ,,FULL SERVICE“, to znamená že klient nájde všetky služby na jednom mieste. Vzhľadom na tieto fakty pracujeme so svojimi klientami na základe individuálneho prístupu, čoho výsledkom je individuálny pracovný plán spolu s cenovou ponukou a konkretizáciou daných úkonov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
-Aktívne vyhľadáva a oslovuje nových obchodných partnerov
-Aktívne sa podieľa na vypracovávaní cenových ponúk pre nových aj pôvodných zákazníkov
-Spolupráca pri tvorbe plánov, zámerov a stratégií spoločnosti.
-riadi a zabezpečuje efektívny výkon prevádzkových činností vo zverených objektoch
-zodpovedá za personálnu oblasť v regióne
-zodpovedá za výkon kontroly kvality práce
-zodpovedá za výkon školenia pracovníkov
-zodpovedá za údržbu strojov a zariadení na jednotlivých objektoch
-spolupracuje s externými dodávateľmi
-spolupracuje s finančným oddelením pri odovzdávaní vyúčtovania dokladov
-udržiava pravidelný kontakt so zákazníkmi a overuje ich spokojnosť
s dodanými službami
-prax v upratovacej spoločnosti alebo facility management

Informácie pre uchádzača:

Tak ak ťa vie tvoja práca nadchnúť a myslíš si že dokážeš aj nemožné tak sa pridaj ku nám a zmeň svet služieb.
Ak ťa naša ponuka zaujala tak poď a začni rásť s nami.
Predpoklady :
-Komunikatívnosť a efektívne využívanie kontaktov
-Chuť pracovať a nebáť sa novej výzvy
-Prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom
-Pravidelný reporting, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov
-Návrh a nastavenie predajných kanálov
-Príjemné vystupovanie
-Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
-Priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
-Prax s tvorbou cenových ponúk
-Nebáť sa ušpiniť si ruky

POPROSÍM POSIELAŤ ŽIVOTOPIS...NEVOLAŤ !!!

Vybratý uchádzači budú prizvaný na pohovor

Všeobecne požadované znalosti:

Vodičský preukaz podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word