Ibm

Junior analytik zdaňovania kompenzácií

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Tower 115, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Na oddelení, kde sa stretávajú financie, účtovníctvo a HR hľadáme motivovaného kandidáta s dobrými analytickými zručnosťami, ktorý má záujem pracovať v medzinárodnej spoločnosti.

Náš tím zabezpečuje finančné a daňové náležitosti súvisiace so zamestnancami, ktorí sú na krátkodobo alebo dlhodobo pridelení do iných IBM spoločností. Naším cieľom je zabezpečiť výborný klientsky servis a finančnú integritu pre zamestnancov z Európy, Stredného Východu a Afriky, Latinskej Ameriky a Kanady.

Úspešný kandidát sa pripojí k tímu skúsených analytikov so širokými možnosťami vzdelávania a silným potenciálom kariérneho rastu.

V náplni práce bude:
• Analýza a vykonávanie zdanenia kompenzácií
• Riešenie požiadaviek prideleného zamestnanca a poskytovateľa daňových služieb
• Vytváranie spolupráce medzi Mzdovým oddelením a poskytovateľom daňových služieb v súlade s požiadavkami
• Spravovanie projektov a riešenie identifikovaných nedostatkov v procesoch
• Návrh transformácie práce
• Spracovávanie požiadaviek od Compliance/ Business Control/Audit oddelení
• Dodávanie ročných výkazov poskytovateľom daňových služieb
• Reporting

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
• Angličtina na pokročilej úrovni
• Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru (pozícia je vhodná aj pre čerstvého absolventa)
• MS Excel na pokročilej úrovni
• Dobré komunikačné/ analytické zručnosti

Upresnenie platových podmienok

Atraktívne finančné ohodnotenie od EUR 1100 brutto / mesačne, v závislosti od relevantnej praxe, úrovne jazyka a ďalších zručností podľa požiadaviek na danú pozíciu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Podvojné účtovníctvo

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie