ČSOB

Špecialista/-ka pre nastavenie a implementáciu rozhodovacích stratégií SME segmentu pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Láka ťa práca s dátami, máš analytické myslenie, chcel(a) by si sa dozvedieť viac o fungovaní našej banky a prispieť k tomu aby bolo efektívnejšie a lepšie? Ak si na väčšinu týchto otázok odpovedal(a) kladne, potom do nášho tímu hľadáme práve teba. Tvojou náplňou práce bude:
*Vytváranie a implementácia pravidiel úverového procesu pre malé a stredné podniky do informačného systému banky,
* Testovanie zmien na modelovom prostredí a nasadenie nových stratégií do produkčného prostredia,
* Preverovanie podnetov od kolegov a hľadanie alternatívnych riešení v nastavení systému,
* Analýza dopadu zmien úverovej politiky na predaj / rizikovosť úverov,
* Analýza procesu výberu klientov pre účely predschválených limitov,
* Vytváranie reportov v oblasti úverových rizík,
* Úzka spolupráca so špecialistami naprieč bankou.

Upresnenie platových podmienok

od 1 100 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 100 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

VŠ vzdelanie technického, ekonomického alebo prírodovedného smeru,
Prax so spracovaním a analýzou dát výhodou (SQL, MS Access, SAS alebo iné)
Veľmi dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint), výborná znalosť práce s PC
Aktívna znalosť anglického jazyka,
Schopnosť analytického, štruktúrovaného myslenia, prezentácie vlastného postoja, orientácia na riešenie problémov, schopnosť identifikovať problém,
Vysoká miera dôslednosti a spoľahlivosti,
Tvorivosť, iniciatívnosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu,
Základná znalosť bankových produktov výhodou,
Prax vo finančnom sektore v oblasti riadenia úverového rizika, spracovania dát alebo konfigurácie rozhodovacích stratégií výhodou. #LI-TF

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

* VŠ vzdelanie technického, ekonomického alebo prírodovedného smeru,
* Základná znalosť bankových produktov,
* Aktívna znalosť anglického jazyka,
* Veľmi dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint), výborná znalosť práce s PC
* Prax so spracovaním a analýzou dát alebo tvorbou štatistických modelov výhodou (SQL, MS Access, SAS, SPSS alebo iné)
* Schopnosť analytického, štruktúrovaného myslenia, prezentácie vlastného postoja, orientácia na riešenie problémov, schopnosť identifikovať problém,
* Vysoká miera dôslednosti a spoľahlivosti,
* Tvorivosť, iniciatívnosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu,
* Prax vo finančnom sektore v oblasti riadenia úverového rizika, spracovania dát alebo konfigurácie rozhodovacích stratégií výhodou.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie