Ibm

Center Leadership Student Support

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si študentom vysokej školy a rád by si zmysluplne využil svoj voľný čas? Chceš začať svoju kariéru v IBM? Tak neváhaj a staň sa súčasťou nášho tímu!

Tvoje zodpovednosti:
• pomoc s plánovaním a prípravou eventov a executive meetingov (zabezpečenie miestnosti, materiálu, pozvánok, priebehu eventu a pod.)
• komunikácia s manažmentom a operatívna asistencia nadriadeným
• administratívna podpora tímu
• priama spolupráca s Center Leadrom a interná propagácia firmy zamestnancom

Čo by si mal/a spĺňať:
• študent 2.-3. ročníka denného štúdia na VŠ
• angličtina na pokročilej úrovni (komunikácia so zahraničnými tímami)
• schopnosť pracovať samostatne a proaktívny prístup k riešeniu problémov
• dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Pridaj sa k nám a rozvíjaj sa spoločne s IBM.

Upresnenie platových podmienok

5EUR/hodina

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie