Pracovník technického zabezpečenia sušiarne (nástupný bonus 1500 €)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za kvalitu a kvantitu výroby sušeného maltodextrínu
  • vykonávanie vzorkovania procesu podľa rozpisu
  • zodpovednosť za dodržiavanie zmien v procese v súlade s výsledkami vzorkovania
  • obhliadka strojno-technologických zariadení
  • čistenie strojno - technologických zariadení
  • zodpovednosť za dodržiavanie všetkých predpisov spoločnosti
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mzda 926 €
  • príplatok za zmennosť 75 €
  • príplatok za rizikové prostredie 75 €
  • kvartálny bonus po roku práce v spoločnosti do výške 7,5 %
  • trinásty plat po roku práce v spoločnosti
  • nástupný bonus 1500 €
  • stravná jednotka na deň 3.8 €
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • technické myslenie
  • skúsenosti s prácou v potravinárskom, chemickom priemysle výhodou
  • oprávnenie na VZV
  • chuť učiť sa a zlepšovať