Žiadne vstupné ani iné poplatky. Aj popri práci. Realitný maklér v profesionálnej spoločnosti.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Staňte sa realitným maklérom v spoločnosti, ktorá má viac ako 17 rokov skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali.

Nepotrebujete žiadne počiatočné investície, všetko potrebné dostanete.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem 1.500 až 3.500 EUR!

Práve teraz hľadáme ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí pre naše kancelárie po celom Slovensku.

Náplňou práce je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií a fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atď. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať len náboru nehnuteľností a prehliadkam.
- nestaráte sa a ani neplatíte za inzerciu, to zabezpečuje kancelária

Benefity a ďalšie výhody:

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy.
Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem.
Túto pozíciu môžete vykonávať aj popri inom zamestnaní.
Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na osobný pohovor.

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B