Vodár - kúrenár, Den Haag, Holandsko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Den Haag, Holandsko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    14,00 EUR/hod.
    Začiatočný plat 14 eur na hodinu brutto. Pri preukázaní zručnosti, samostatnosti a
    zodpovednosti až 16 eur/hodinu brutto.
    Fakturácia výplat každé dva týždne, splatnosť faktúr takisto 2 týždne
    Platená denná hodinová prestávka.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre slovenského zamestnávateľa v Holandsku hľadáme skúseného samostatného vodára-kúrenára, živnostníka. Slovenský pracovný kolektív, výborné podmienky, ubytovanie, a navyše možnosť platového rastu.

Náplň práce
Vodoinštalačné a kúrenárske práce

Miesto výkonu práce
Zväčša Den Haag, ale i Severné a Južné Holandsko

Pracovný pomer
Slovenský živnostník pracujúci pre holandskú stavebnú firmu so slovenským vedením a kolektívom.
Pracuje sa 50-60 hodín týždenne, 10 hodín v pondelok až piatok, sobotné zmeny sú
dobrovoľné.
V rámci 10-hodinovej zmeny platená 1-hodinová (1x30' + 2x15') prestávka.

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v Haagu. Býva sa v trojici v dvojizbovom byte.
Cena ubytovania - 300 eur/mesiac. Doprava na pracovisko je zabezpečená.
Doprava do Holandska je na vlastné náklady.

Informácie pre uchádzača:

Nástup možný ihneď.

Zostavenie životopisu nie je nutné, zo záujemcov vyberieme na základe
vstupného pohovoru.

V prípade záujmu a ďalších informácií nás kontaktujte na telefónnych číslach:
+421 918 288 384, +31 685 786 485 alebo e-mailom na adrese: info @ profi-flex.nl

Všeobecne požadované znalosti:

Samostatnosť, zodpovednosť
Skúsenosť s vyššie uvedenými prácami
Živnosť na Slovensku
Splnenie podmienok Sociálnej poisťovne pre vydanie formuláru A1
Vlastné ručné náradie
Vodičský preukaz typu B výhodou
Jazyk - slovenský

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    B