Pracovník (pracovníčka) informačnej kancelárie

25.05.2020 Snowparadise a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Námestie Martina Bernáta Oščadnica
okres Čadca
Typ pracovnej ponuky: Sprievodca v cestovnom ruchu
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
650,-€ brutto/ mesiac, príplatky za soboty,nedele a sviatky + odmeny podľa výkonu
Termín nástupu do práce: od 10.6.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komunikácia so zákazníkmi a majiteľmi ubytovacích zariadení. Vedenie a spracovávanie administratívnej agendy súvisiacej s prevádzkou informačnej kancelárie. Vkladanie dát a dátových súborov do počítačových aplikácií. Tvorba a predaj produktov, produktových balíkov a tovaru. Predaj tovaru. Poskytovanie informácií zákazníkom o ponúkaných službách a ich cenách. Účasť na organizovaných akciách v stredisku. Práca prebieha aj počas víkendov a sviatkov. Práca so sociálnymi sieťami

Iné výhody:

stravné lístky v hodnote 4,50 a iné zamestnanecké benefity

Vyžadujeme : Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore cestovný ruch,
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore cestovný ruch. Práca je aj počas víkendov. Životopis s motivačným listom posielajte na adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

finančná a ekonomická gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov, kultivovaný slovný a písomný prejav, komunikatívnosť, samostatnosť, tvorivosť, precíznosť, spoľahlivosť,