Kurič / Obsluha kotolne

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Karlova Ves
Dúbravská cesta 9
84535

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Služby; Čašník, Kurič
Ponúkaný plat (základná mzda): 551 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
551,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZPTechnické a manuálne prierezové zamestnania

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovory

Náplň (druh) práce
Hľadáme kuriča s kuričským preukazom pre parné a kvapalinové /horúcovodné/ kotly IV. triedy na plynné palivo a s dokladom o odbornej spôsobilosti pracovníka na samostatnú obsluhu tlakových nádob stabilných pre obsluhu kotolne /výroba tepla a teplej úžitkovej vody/ a odovzdávacích staníc tepla.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN
Preukaz na obsluhu parného a kvapalinového kotla I. až V. triedy, tlakovej nádoby stabilnej a technických zariadení tlakových podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

- platný kuričský preukaz pre parné a kvapalinové /horúcovodné/ kotly IV. triedy na plynné palivo
- doklad o odbornej spôsobilosti na samostatnú obsluhu tlakových nádob stabilných
- bezúhonnosť
- zváračský preukaz a prax výhodou