MONTÉR, INŠTALATÉR

26.08.2019 REPROGAS s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Nové Mesto nad Váhom
Moravské Lieskové
Moravské Lieskové 655
91642

Typ pracovnej ponuky: Služby, Výroba; Inštalatér, Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

 Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti s 25-ročnou históriou na trhu
 Práca na trvalý pracovný pomer s komplexným zabezpečením údržby pracovných odevov
 Práca na jednu smenu v mladom kolektíve
 Služobný mobilný telefón
 Príspevok na stravu nad rámec zákona
 13. plat - koncoročná odmena, náborový príspevok po skončení skúšobnej lehoty
 Profesný rast, našich pracovníkov školíme na prácu najnovšími technológiami

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 4. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Energetika, plyn a elektrinaStavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:30. 4. 2019Informácie pre záujemcu:Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.4.2019, na e-mailovú adresu našej spoločnosti je nutné zaslať stručný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktu, alebo nám zavolajte na doleuvedené telefónne číslo.

Náplň (druh) práce
 Montáž a rekonštrukcia plynovodov, vodovodov a iných potrubí,
 plynoinštalácie a vodoinštalačné práce,
 zváranie kovov a plastov, rezanie kovov autogénom, izolatérske práce na potrubiach a armatúrach,
 vykonávanie skúšok tesnosti a tlaku podľa predpísaných noriem,
 práca s el. ručným náradím, práca s pneumatickým náradím, vykonáva zámočnícke práce,
 údržba strojov a zariadení potrebných k výkonu činnosti montéra, inštalatéra,
 evidovanie technických dát o priebehu a výsledkoch práce, predkladá podklady k fakturácii.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

 pozornosť a praktické myslenie
 technický talent
 precíznosť (presnosť) a spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

REPROGAS s.r.o.
91642 Moravské Lieskové
Slovensko
Tel: +421905925411