#TsmeMy

    Technik dokumentaristiky a operatívnych požiadaviek

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Prievidza
    Prievidza

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - Kontrolovať stavby pred preberacím konaním a zúčastňovať sa na preberacích konaniach stavieb.
    - Zapracovávať nové stavby do všetkých prinálež. elektronických systémov.
    - Viesť evidenciu schematických, polohopisných plánov, tvárnicových tratí, poskytovať a archivovať projekt. dokument.
    - Zakresľovať vybudované káblové, vzdušné siete, aktualizovať a obnovovať poškodenú dokument.
    - Aktualiz. dáta o sieti, službách a zariadeniach vo všetkých prinálež.SW.
    - Aktualiz., archivovať TD v papierovej a elektronickej forme.
    - Vykonávanie evidenciu počtu a dimenzií káblov podľa telekomunikačných objektov.
    - Vykonávanie kontroly digit. tvaru a obsahu preberanej TD.
    - Vykonávať vytyčovacie práce optických a metalických káblov v teréne.

    Ponúkaný plat

    740 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná zložka mzdy od 740,- € brutto + ročný bonus 15%

    Benefity a ďalšie výhody

    U nás nájdete:
    - ročnú odmenu do výšky 15% ročného príjmu v závislosti od plnenia cieľov
    - stravné poskytnuté aj počas dovolenky a PN
    - 4 dni voľna navyše
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Iné znalosti

    Používateľ MS Windows

    Všeobecne požadované znalosti

    Orientácia na tím. prácu, Organizačné schopnosti, Analytické myslenie, Zákaznícka orientácia, Dôslednosť, Orientácia na detail
    3 roky praxe v oblasti telekomunikácií.
    dobrá znalosť MS Office, Outlook

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!