#TsmeMy

    Manažér prípravy zákazníckych riešení

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - riadiť činnosť tímu prípravy zákazníckych riešení
    - zodpovedať za prípravu a odovzdanie zákazníckych riešení pre biznis zákazníkov v oblasti dátových a hlasových služieb a následne kontrolovať ich plnenie
    - zabezpečovať prípravu návrhov a designov technických riešení podľa podpísaných objednávok
    - zodpovedať za plánovanie a čerpanie budgetu biznis služieb a riešení vo zverenej oblasti
    - poskytovať poradenstvo a konzultácie vo zverenej oblasti
    - spolupracovať s ostatnými zložkami pri plánovaní stratégie predaja, interných procesov, metodík a iných zmien

    Ponúkaný plat

    1900 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná zložka mzdy od 1900,- € brutto + ročný bonus 15%

    Benefity a ďalšie výhody

    U nás nájdete:
    - stravné poskytnuté aj počas dovolenky a PN
    - 4 dni voľna navyše
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Iné znalosti

    Používateľ MS Windows

    Všeobecne požadované znalosti

    Manažérske zručnosti, Orientácia na výsledok/cieľ, Flexibilita, Schop. efektívne riešiť konfliktné situácie, Rozhodovacie schopnosti, Schopnosť posudzovať mieru rizika, Schopnosť plánovať, Zákaznícka orientácia, Schopnosť tvoriť priority
    Prax v oblasti riadenia ľudí:2 roky
    Odborná prax (dĺžka a oblasť):4 roky vo zverenej oblasti
    Outlook, MS Office - užívateľ

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!