Asistent-ka predaja Kärcher Levice

31.07.2019 Frankie Trade s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Predajňa Kärcher
Kpt.J.Nálepku 72
934 01 Levice

Nitriansky kraj; okres Levice; Levice
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Zákl. mzda: 520 € brutto + stravné lístky + pohyblivá zložka
Termín nástupu do práce: od 1.8.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 16.8.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tvojím poslaním v našej predajni Kärcher bude:

Hlavnou náplňou práce je predaj, komunikácia so zákazníkmi a udržovanie dobrej nálady. Cieľom nášho tímu je spokojný zákazník, ktorý sa rád vráti.

náplň práce je:
- predaj tovaru a služieb koncovému zákazníkovi
- komunikácia so zákazníkmi a udržiavanie obchodných vzťahov
- telefonické kontaktovanie zákazníkov
- tvorba cenových ponúk a riešení pre zákazníka
- skladové hospodárstvo (objednávanie, príjem a evidencia tovaru)
- príjem, evidencia a výdaj servisných zákaziek
- vystavovanie tovaru a udržiavanie poriadku na predajni

Ak si komunikatívny/a/, vieš o čom je obchod, máš chuť pracovať s ľuďmi, si človek kreatívneho myslenia a chceš robiť v tíme, tak si práve na tej správnej pracovnej ponuke pre Teba.
Ak chceš na sebe pracovať, učiť sa a flexibilita Ti nie je cudzia, tak čakáme na tvoj životopis.
Oslovení budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- obchodný duch, cieľavedomosť
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- pozitívne myslenie
- prax v predaji elektrospotrebičov výhodou
- trestná bezúhonnosť podmienkou