Asistent-ka predaja Kärcher Levice

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Predajňa Kärcher
    Kpt.J.Nálepku 72
    934 01 Levice
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    520 EUR
    Zákl. mzda: 520 € brutto + stravné lístky + pohyblivá zložka
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.8.2019

Informácie o pracovnom mieste

Tvojím poslaním v našej predajni Kärcher bude:

Hlavnou náplňou práce je predaj, komunikácia so zákazníkmi a udržovanie dobrej nálady. Cieľom nášho tímu je spokojný zákazník, ktorý sa rád vráti.

náplň práce je:
- predaj tovaru a služieb koncovému zákazníkovi
- komunikácia so zákazníkmi a udržiavanie obchodných vzťahov
- telefonické kontaktovanie zákazníkov
- tvorba cenových ponúk a riešení pre zákazníka
- skladové hospodárstvo (objednávanie, príjem a evidencia tovaru)
- príjem, evidencia a výdaj servisných zákaziek
- vystavovanie tovaru a udržiavanie poriadku na predajni

Informácie pre uchádzača:

Ak si komunikatívny/a/, vieš o čom je obchod, máš chuť pracovať s ľuďmi, si človek kreatívneho myslenia a chceš robiť v tíme, tak si práve na tej správnej pracovnej ponuke pre Teba.
Ak chceš na sebe pracovať, učiť sa a flexibilita Ti nie je cudzia, tak čakáme na tvoj životopis.
Oslovení budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky.

Všeobecne požadované znalosti:

- obchodný duch, cieľavedomosť
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- pozitívne myslenie
- prax v predaji elektrospotrebičov výhodou
- trestná bezúhonnosť podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno