Manažér/majiteľ pobočky - regionálny spolupracovník

20.09.2019 Senior Sanitka, o.z.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: všetky okresné mestá
Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Sociálne služby; Riaditeľ pobočky, Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
príjem je závislý od výkonu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame možnosť vlastného podnikania ako majiteľ regionálnej pobočky konceptu Senior Sanitka.
Založenie a riadenie vlastnej pobočky s výhradným zastúpením v regióne.
Senior Sanitka je občianske združenie založené na poskytovanie pomoci seniorom, handicapovaným, ako aj ostatným ľuďom ktorí našu pomoc potrebujú. Senior Sanitka je výhradným majiteľom jedinečného konceptu a ochrannej známky.
Preprava s asistenciou chorých, handicapovaných, seniorov a mamičiek s deťmi do a zo zdravotníckych zariadení, k lekárovi alebo do kúpeľov. Stanete sa súčasťou konceptu, ktorý čerpá z niekoľkoročných skúsenosti a sledovania problematiky . Našou ambíciou je poskytovať naše služby postupne na celom území Slovenska. Ďalšie informácie nájdete na www.sensan.sk

Iné výhody:

• know-how úspešného konceptu
• jednotná propagácia a marketingová podpora
• podpora a poradenstvo pri zahájení podnikania
• zaškolenie a právna podpora
• priebežné poradenstvo a podpora pri rozvoji pobočky
• transparentné pravidlá, možnosť rozvoja

Staňte sa súčasťou kolektívu ktorého víziou je hlavne pomáhať.
Základné informácie o ponuke a podmienkach pre podnikanie s konceptom Senior Sanitka nájdete na http://sensan.sk/spolupraca
V prípade, že spĺňate podmienky použite prosím emailový kontakt. Vybraných uchádzačov pozveme telefonicky na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

• dodržiavanie konceptu
• komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita
• empatia ku klientom a trpezlivosť
• príjemné vystupovanie
• dobrá fyzická kondícia
• vodičský preukaz sk. B + prax min. 3 roky