Operátor/oprátorka výroby

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca vo výrobe dielov pre elektronický a automobilový priemysel
  • vykonávanie operácií na linke podľa určených pracovných postupov
  • výkon ďalších úloh a činností podľa pokynov vedúcich pracovníkov
  • komplexné zaškolenie
  • obsadzovaná pozícia je priamo v internom stave
  • miesto výkonu práce Trstená
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná hodinová mzda 3,65 € / hodina brutto + mesačné prémie do výšky 12 %
  • nástupný bonus
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť 2 € / deň
  • Vianočná prémia (13. plat)
  • príplatky za zmennosť nad rámec zákonníka práce
  • preplatený nadčas v 100 % výške
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • stravovanie v závode
  • príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
  • firemné akcie
  • dlhodobá a stabilná práca
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať