Programátor

23.09.2019 ETRIM s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Piešťany
Piešťany
Kukučínova 18
92101

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca v kvalitnom a dynamickom tíme s priestorom na sebarealizáciu
- tréningy, kurzy a školenia týkajúce sa procesov a produktov danej oblasti s cieľom prehlbovania vedomostí
- možnosť odborného rastu
- ďalšie výhody spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Práca na vývoji, testovaní a údržba software pre firemných zákazníkov v oblasti logistiky, štandardné i individuálne riešenia.
Vstupná príprava na nové programovacie prostredie a predstavenie okruhu činnosti oddelenia (OISL).
Programovanie čiastkových riešení podľa zadania jednotlivých špecifikácií.
V závislosti od stupňa Vašich zručností v danej oblasti sa budete postupne podieľať na údržbe a vývoji softvéru s cieľom vytvárať softvérové riešenia samostatne.
Ako člen vývojového oddelenia budete zodpovedný za udržiavanie a rozširovanie softvérového produktu.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- znalosť programovania, algoritmizácia, čítanie a úprava už existujúceho kódu
- výhoda ovládanie aspoň jedného programovacieho jazyka a základné znalosti SQL
- aktívny prístup k prideleným úlohám, iniciatíva smerom k neustálemu zlepšovaniu
- motivácia a ochota pracovať ako súčasť tímu a učiť sa nové veci

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ETRIM s.r.o.
92101 Piešťany
Slovensko
Tel: +421337913911