NAY a.s.
Nay Elektrodom

Pracovník expedície tovaru/skladník

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Ďiaľničná cesta

Pozícia / odvetvie

Disponent, Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• manipulácia s tovarom v sklade
• evidenčný aj fyzický výdaj tovaru z Centrálneho skladu
• vychystávanie tovaru podľa objednávok
• rozdeľovanie tovaru na expedičné zóny
• expedícia tovaru prepravným spoločnostiam
• kontrola stavu preberaného tovaru

Ponúkaný plat

375 EUR

Upresnenie platových podmienok

350 €/ mesiac základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy (priemerná mzda 1 050€/mesiac)

Benefity a ďalšie výhody

• zamestnanecké ZĽAVY na predávaný sortiment
• príspevok na STRAVNÉ lístky NAD RÁMEC zákona
• PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
• sociálne ISTOTY a práca v úspešnej spoločnosti
• zaškolenie a neustále VZDELÁVANIE v odbore
• práca v DYNAMICKOM kolektíve
• možnosť kariérneho RASTU

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Iné znalosti

Skladové hospodárstvo

Všeobecne požadované znalosti

Zaujímame sa o uchádzačov so zodpovedným a samostatným prístupom k plneniu úloh, s dôrazom na dôslednosť a precíznosť. Dôležitá je fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť.
Ochota pracovať v zmenovej prevádzke.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno