Predavačka - aranžérka

01.08.2019 OG s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senica, Darčekové potraviny Oto Gaža
Trnavský kraj; okres Senica; Senica
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Aranžér, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

predaj tovaru zákazníkovi, obsluha a komunikácia so zákazníkom, aranžovanie darčekových balení, práca s registračnou pokladňou, dokladanie tovaru

Iné výhody:

práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu, malý pracovný kolektív, garancia pravidelnej výplaty mzdy, stravné lístky, kvalitné zaškolenie, vernostný bonus

pracovná doba pondelok - piatok 8 hod., každá druhá sobota 8.00-12.00

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať, príjemné a komunikatívne vystupovanie, aranžérske schopnosti, organizačné schopnosti