Upratovanie Rakúsko

07.12.2019 Tibox servis, s. r. o.
Miesto práce: Rakúsko
Rakúsko; Partizánske, Považská Bystrica, Ružomberok, Topoľčany; Dunajská Streda, Liptovský Mikuláš, Martin, Poprad, Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Drevospracujúci priemysel, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 9 EUR/hod.
1300€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rakúska spoločnosť hľadá upratovaci personál do Schwechatu (môže byť aj pár ).

Iné výhody:

Rakúsku pracovná zmluvu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Baliaca činnosť manipulácia s tovarom. Čistiace a upratovacie práce. Kuriérske služby.

Oblasť pôsobenia:

Skladovanie a uskladňovanie

Adresa:

Tibox servis, s. r. o.
Osadná 2
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Fridrich
Osadná 2, Bratislava, 83103, Slovenská republika