Skladník/čka Rakúsko

09.09.2019 Tibox servis, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rakúsko
Rakúsko; Komárno, Levice, Liptovský Mikuláš, Michalovce, Nové Zámky, Považská Bystrica, Prievidza, Ružomberok, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Drevospracujúci priemysel, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 9,8 EUR/hod.
1880€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme skldadníka do skladu. Vodičský preukaz pre vysokozdvizný vozík (výhodný, ale nie je podmienkou), ideálne skúsenosti ako pracovník v sklade.

Iné výhody:

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno