REPREZENTANT PREDAJA A SERVISU V ONLINE TÍME

09.12.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracujte v tíme, ktorý každý deň inšpiruje a pomáha. Buďte tými, s kým sa zákazníci radia

Sme súťaživí a vieme dobre komunikovať s ľuďmi. Zákazníkom pomáhame vybrať si z našich produktov a služieb. Aktívne im ponúkame paušály, telefóny, internet, televíziu, ale aj špeciálne služby a novinky ako napríklad SmartHome. Sme odborníci, ktorých zákazníci kontaktujú, keď potrebujú poradiť alebo rýchlo niečo vyriešiť.
Niekedy sú naše dni náročné a j predajné plány nám dajú zabrať. Avšak vždy sa vieme spoľahnúť na pomoc šéfa i tímu a výsledok nášho predajného úsilia radi vidíme každý mesiac na výplatnej páske.

Čomu sa budete venovať?
Zákazníci sa na nás obracajú online. Píšu na chat, nechávajú odkazy na našej webovej stránke, že chcú byť kontaktovaní. A my im odpovedáme, kontaktujeme ich, aby sme im:

- odpovedali na ich otázky ohľadom našich služieb
- pomohli vybrať najvhodnejšie paušály, telefóny, internet, televíziu, ale aj špeciálne služby a novinky
- aktívne ponúkli služby Telekomu, ktoré ešte nemajú

Všetko Vám najprv dôkladne vysvetlíme a zaškolí Vás náš profi tím trénerov a koučov. Tí majú pre Vás pripravený tréningový plán, s ktorým budete v obraze a dobre pripravení na prácu so zákazníkmi.

Spokojnosť zákazníka súvisí aj s našou dostupnosťou, preto pracujeme v dvojzmennej prevádzke počas pracovných dní (PO-PIA) v 8-hodinových zmenách.

Toto pracovné miesto obsadzujeme formou personálneho leasingu.
Ponúkaný plat (základná mzda):
625 EUR
Upresnenie platových podmienok:
625 € základná mzda
Iné výhody:
Čo vám ponúkame:
- Stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením, výšku svojej mzdy si viete sami ovplyvniť
- Mobil podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely
- Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie)
- Stravné v hodnote 4,50 €/deň
- Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
- Možnosť osobného a kariérneho rozvoja- prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
- Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
- Zľavy na služby a produkty našich partnerov.
Termín nástupu do práce:
15.12.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Koho hľadáme?
Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním, ktorý zvláda zákazníkov s úsmevom. Na pohovore nás bude zaujímať…
- ako riešite niektoré situácie so zákazníkmi
- aký je váš vzťah predaju
- aj ako zvládate stresové situácie
- skúsenosti s prácou so zákazníkom sú vítané
- užívateľská znalosť MS Office

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Monika Hiblárová

Reaguj na ponuku