Ortopéd

26.10.2019 Falck Healthcare a. s.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Radlinského 27
81107

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 25 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti
• program zamestnaneckých benefitov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
25 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis.

V prípade veľkého počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

Tešíme sa na prípadné stretnutie s vami.

Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Náplň (druh) práce
• poskytuje ambulantnú zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej špecializácie
• samostatne vykonáva špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore
• vykonáva vyšetrenia chorôb a porúch pohybového ústrojenstva za účelom ich včasnej diagnózy a liečby
• vykonáva medikamentóznu liečbu, funkčnú terapiu a prevenciu porúch pohybového ústrojenstva
• pravidelne vykonáva preventívne prehliadky u pacientov pracujúcich v rizikovom prostredí
• indikuje liečebnú rehabilitáciu, vrátane fyzikálnej liečby (ambulantnú i kúpeľnú)

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

• špecializácia v odbore ortopédia
• proklientsky prístup, príjemné vystupovanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Falck Healthcare a. s.
Galvaniho 7/D
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko