#TsmeMy

    Špecialista podpory propozícií pre SME segment

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do tímu zodpovedného za segmentové a kanálového riadenie SME&VSE segmentu, hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za :
    - komplexnú trhovú ponuku fixných služieb a výsledky v pridelenom segmente
    - porozumenie potrebám zákazníka
    - monitorovanie konkurencie
    - návrh produktových zmien a propozícií
    - kontrolu nad prípravou nových produktov a propozícií
    - spoluprácu na príprave marketingovej komunikácie
    - vyhodnotenie úspešnosti produktov a propozícií a návrh nápravných opatrení

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame:
    - prozákaznícky prístup
    - samostatnosť a proaktivitu
    - flexibilitu a kreativitu
    - chuť na sebe pracovať

    Odborná prax:
    - 2 roky praxe v oblasti marketingu, predaja, alebo starostlivosti o zákazníka
    - znalosť Telco trhu v oblasti produktov a služieb fixnej siete
    - prax v oblasti inovácií a rozvoja služieb je výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!