PLÁNOVAČ VÝROBY (Ref. č.: 3-21-32292/PF)

24.04.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-okolie
okres Košice
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
1100 - 1250 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Tvorba produkčných plánov
- Sledovanie a spracovávanie zákazníckych požiadaviek vzhľadom k plánu produkcie
- Plánovanie s ohľadom na dostupné výrobné kapacity a materiálové zásoby
- Kooperácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti (výroba, sklad, nákup a pod.)
- Komunikácia so zákazníkom
- Zaevidovanie časových plánov produkcie do systému (MS Excel)
- Vykonávať pravidelné kontroly všetkých výrobných procesov na zabezpečenie plnenia výrobného plánu
- Zúčastňovať sa na poradách o dennom plánovaní výroby a navrhovať riešenia problémov
- Plánovanie a vykonávanie inventúr skladových zásob

Iné výhody:

- Práca v priateľskom kolektíve úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Interné vzdelávanie (jazykové kurzy, tréningy)
- Preplácanie logistických nákladov
- Bohatý sociálny program (podpora športových a spoločenských aktivít)

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Budeme oslovovať uchádzačov spĺňajúcich nasledujúce požiadavky:
- SŠ/VŠ vzdelanie (ekonómia, logistika)
- Skúsenosti s plánovaním výroby príp. na obdobnej pozícii min.2 roky
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (min.B1)
- MS Office (hlavne Excel) – pokročilý
- Analytické myslenie
- Tímový hráč
- Výborné komunikačné schopnosti
- Zmysel pre detail