Operátor výroby v Košiciach . Autobus z Trebišova zabezpečený bezplatne!

24.04.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
okres Michalovce
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 560 EUR
priemerná mzda 720€/brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme zamestnancov na pozíciu Operátor/ka výroby priamo v KOŠICIACH. Pracuje sa PONDELOK až PIATOK v 3-zmennej prevádzke.

Táto práca je vhodná aj pre uchádzačov z Trebišova a okolia. Doprava do práce je zabezpečená. Vy neplatíte za autobus nič!

Náplňou práce bude poťahovanie automobilových interiérových komponentov a kontrola kvality.

Iné výhody:

Doprava do práce zadarmo.
Výplata na účte vždy 12-teho v mesiaci.
Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti.
Rôzne zamestnanecké bonusy.
Benefity: karta zliav, vitaminové balíčky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť
- farbocit
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny),
- zodpovednosť
- chuť pracovať
- ochota pracovať v 3- zmennej prevádzke (6:00- 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)