Ibm

Špecialista finančných analýz

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Pribinova, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

IBM Finance centrum je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti IBM a zahŕňa všetky krajiny a obchodné oddelenia. Sme považovaní za kľúčového hráča pre úspech našej spoločnosti a strategického finančného poradcu pre business. Podporujeme inovatívne myslenie, poskytujeme príležitosti na vzdelávanie a rozvoj. Podporujeme integráciiu do našej organizácie a kladieme veľký dôraz na rozvoj zamestnancov a kariérny rast.

Náplň práce:
• Plánovanie a kontrola výnosov a nákladov
• Príprava finančných analýz a reportov
• Podieľanie sa na tvorbe finačného plánu a navrhovanie riešení na dosahovanie stanovených cieľov
• Podpora pri účtovných uzávierkach
• Sledovanie kľúčových ukazovateľov a navrhovanie alternatív a odporúčaní pre business rozhodnutia

Požiadavky a osobnostné predpoklady:
• Min. 2 roky skúseností v oblasti financií
• Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
• Plynulá angličtina
• Skúsenosti s pokročilými funkciami MS Excel
• Silné logické a analytické schopnosti, výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti, tímový hráč, proaktívny prístup

Upresnenie platových podmienok

od EUR 1.300 brutto / mesačne, v závislosti od relevantnej praxe

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel

Všeobecne požadované znalosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie