ČSOB

Analytik/-čka informačných systémov pre ČSOB Stavebnú sporiteľňu Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Informatika - software; IT analytik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*analýza, návrh a optimalizácia prevádzky spravovaných IS
*poskytovanie podpory koncovým užívateľom prevádzkovaných systémov, vrátane podpory pri riešení operatívnych problémov
*poskytovanie analytickej podpory pri vývoji aplikácií, počas implementácie, ako aj po nasadení aplikácie a riešenie chýb hlásených od užívateľov aplikácií ( interných oddelení , ako aj externých partnerov)
*reporting stavu prijatých požiadaviek užívateľov
*zodpovednosť za správu zverených aplikácií
*navrhovanie a vytváranie jednoduchých VBA aplikácii
*realizovanie testovania programov a spolupráca na integračných testoch vytváranie a údržba IT dokumentácie (pracovné postupy, evidencie,pracovné predpisy)

Upresnenie platových podmienok

od 1 300 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 1300 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*  Vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického smeru výhodou
*  2 roky odbornej praxe (výhodou prax v IT oblasti v sektore bankovníctva)
*  Schopnosť pracovať v prostredí operačných systémov: OS UNIX/Linux (HP-UX), OS Windows
*  Aplikácie MS Office - najmä Excel a Access na pokročilej úrovni
*  Znalosť práce s jazykom SQL
*  Skúsenosti s tvorbou programov prostredníctvom VBA
*  Anglický jazyk

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie