ČSOB

Analytik/-čka procesov pre korporátne a microSME úvery - Junior pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Revízia a prechádzanie jednotlivých krokov úverového procesu v segmentoch SME a CORP (ratingový úverový proces)
*Ad-hoc a ex-post monitoring
*Identifikácia príčin nedostatkov a príprava návrhu na ich odstránenie
*Vyhodnotenie a reporting vykonaných kontrol
*Spolupráca na metodických usmerneniach

Upresnenie platových podmienok

od 900 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 900 EUR brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-LD

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Vysokoškolské vzdelanie, ekonomický smer výhodou Prax v úverovom procese min. 1 rok
*Komunikačné schopnosti, flexibilita a spoľahlivosť, analytické uvažovanie
*Ochota cestovať v rámci SR (kontroly vykonávané na SME a CORP pobočkách)
*Anglický jazyk na pokročilej úrovni

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno