Projektový manažér - Industry Slovakia

04.04.2019 ATENA - ADVISORY CONSULTING s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Námestie SNP 14
97401

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Výroba; Finančný manažér, Obchodný manažér, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Služobný telefón, notebook a automobil
- Získate najväčší prehľad o pracovnom trhu na Slovensku a v zahraničí
- Rozšírite si svoj životopis kvalitnou referenciou od našej spoločnosti
- Skúsení manažéri, budujte si u nás svoju kariéru a naučte sa u nás viesť tím recruiterov, ktorým odovzdáte svoje praktické skúsenosti z predchádzajúcich zamestnaní
- A niečo pre aktívnych šoférov - služobné cesty k obchodným partnerom, osobná komunikácia s personalistami medzinárodných spoločností, s ktorými dlhoročne spolupracujeme
- Zúčastnite sa s nami najväčších veľtrhov práce a buďte v centre diania na svetovom trhu práce

K tomu všetkému ďalšie naše benefity:
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Možnosť navýšenia platu
- Možnosť kariérneho rastu
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy
- Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ
- Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest a obcí
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti
- Práca v mladom kolektíve
- Maximálna podpora nášho pracovného tímu
- Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti
- Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívne nadnárodnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí
- Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace
- Poskytujeme možnosť zamestnať sa aj pre A) čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl a B) zdravotne znevýhodneným občanom
- Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 3. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu pošlite svoj životopis spolu s fotografiou tváre a motivačným listom na emailovú adresu email alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 221 222.

Náplň (druh) práce
- Koordinácia, usmerňovanie a motivovanie zabehnutého tímu recruiterov v Banskej Bystrici, Bratislave a Trnave
- Zodpovednosť za rozvíjajúci sa projekt pre zabezpečovanie personálu na Slovensku
- Rozdeľovanie pracovných činností medzi oddelenia
- Komunikácia s obchodnými partnermi ohľadom objednávok na personál, zabezpečovanie nových objednávok
- Spracovanie podkladov pre fakturáciu, komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti (fakturačné, mzdové, personálne, právne, vedením spoločnosti)
- Organizácia pohovorov a komplexná personálna agenda pre všetkých uchádzačov a zamestnancov danej firmy
- Pravidelná komunikácia a starostlivosť o existujúcich a zamestnaných klientov
- Pravidelné stretnutia s obchodnými partnermi a zamestnancami
- Riešenie podmienok spolupráce s obchodnými partnermi
- Telefonická komunikácia so stálymi a novými klientmi
- Pravidelná aktualizácia pracovných ponúk v internom informačnom systéme a pracovných portáloch
- Aktívne vyhľadávanie nových uchádzačov pre obchodných partnerov v stanovenom časovom horizonte a množstve
- Koordinácia a informovanie kolegov ohľadom obsadzovaných pracovných pozícií
- Aktívny nábor a výber vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície na Slovensku aj v zahraničí
- Administratívne práce, práca s PC
- Služobné cesty na území celého Slovenska zahŕňajúce obchodné stretnutia s najväčšími zamestnávateľmi, účasť na veľtrhoch práce
- Pravidelné porady (týždenné, mesačné, štvrťročné, polročné, ročné)
- Zaškoľovanie nových pracovníkov, pravidelné školenia

Viac info o ponuke:

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Aktívny vodič
- Prirodzený rešpekt
- Vedenie tímu
- Príjemné a seriózne vystupovanie
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovedný prístup k práci
- Tímový hráč
- Samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť
- Komunikatívnosť a empatia

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • pozornosť