Chyžná pre hotel Crowne Plaza Bratislava

23.10.2019 DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Hodžovo nám. 2
81625

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Chyžná
Ponúkaný plat (základná mzda): 640 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- zázemie silnej a stabilnej zahraničnej spoločnosti (značka Crowne Plaza patrí do spoločnosti InterContinental Hotels Group),
- atraktívne prostredie trendového, dlhoročne fungujúceho biznis hotela
- zamestnanecké výhody medzinárodnej hotelovej siete
- strava v zamestnaneckej kantíne zdarma

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
640 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaUbytovanie, cestovný ruch a hazard

Náplň (druh) práce
Na pozícii chyžná budete zodpovedný/á za
- kompletné upratovanie hotelových izieb, chodieb
- dopĺňanie izbovej kozmetiky
- odostielanie postelí
- čistiť izby, kúpeľne, toalety podľa školeného postupu dodržiavať izbové aranžovanie.
- poobedné zmeny
- informovanie údržbárov o akýchkoľvek technických chybách
- rozumieť a striktne dodržiavať hotelové pravidlá a predpisy pre zamestnancov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť - osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti pracovať ako chyžná, zdravotný preukaz.
- časová flexibilita
- ochota pracovať aj pripadne poobednajšie zmeny (13,30-22,00)
- zodpovedný a spoľahlivý prístup.
- schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo.
- precíznosť so zmyslom pre detail.
- schopnosť komunikovať v AJ/NJ výhodou, nie podmienkou

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť