Asistentka riaditeľa personálnej agentúry / Hlavný kontrolór

06.07.2019 ATENA - ADVISORY CONSULTING s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Námestie SNP 14
97401

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika, Vrcholový manažment, Výroba; Asistent, Kontrolór, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Možnosť navýšenia platu
- Výkonnostné prémie
- Možnosť kariérneho rastu
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy
- Strava zabezpečená formou Gastro kariet Calio
- Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ
- Ubytovanie zabezpečené ihneď po nástupe do zamestnania v centre mesta v moderne zrekonštruovaných bytoch
- Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest a obcí
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti
- Práca v mladom kolektíve
- Maximálna podpora nášho pracovného tímu
- Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti
- Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí
- Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace
- Poskytujeme možnosť zamestnať sa aj pre A) čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl a B) zdravotne znevýhodneným občanom
- Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 3. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu email alebo nás kontaktujte telefonicky na bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Náplň (druh) práce
Spoločnosť ATENA hľadá do interného stavu asistentku riaditeľa, ktorej náplňou práce bude:
- Komplexná asistencia riaditeľovi spoločnosti
- Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania
- Organizovanie obchodných a osobných stretnutí
- Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov
- Absolvovanie obchodných a služobných ciest a rokovaní
- Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest
- Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- Spracovávanie podkladov a vytváranie prezentácií
- Telefonická komunikácia s obchodnými partnermi, zamestnancami spoločnosti a klientmi
- Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní

Viac info:

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Znalosť anglického a nemeckého jazyka slovom a písmom, ovládanie gramatickej a štylistickej stránky jazyka
- Príjemné a seriózne vystupovanie
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovedný prístup k práci
- Tímový hráč
- Samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť
- Komunikatívnosť a empatia
- Aktívny vodič

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • pozornosť