#TsmeMy

    Predajca Telekom centra, firemná predajňa Bratislava

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Pozícia / odvetvie

    Obchod; Pracovník podpory predaja

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    MZDOVÉ PODMIENKY: Od 625 € brutto + variabilná zložka. Po zaučení a na základe rozhodnutia zamestnávateľa možnosť dosiahnuť celkový príjem vo výške 1.300 € brutto mesačne (obsahuje základnú zložku a variabilnú zložku mzdy).

    ČO PONÚKAME:
    • Garancia provízie bez stropu: koľko zarobíte, toľko vám vyplatíme, neexistuje maximálny limit.
    • Priemerná mzda na pozícii je 1.300 € (základ + odmena=variabilná zložka).
    • Mobilný telefón podľa vlastného výberu a k tomu "vytuningovaný" paušál s 10 GB dátami, 50€ na spotrebu navyše a Deezrom zadarmo.
    • Magio TV zadarmo.
    • Magio Internet, pevná linka, alebo aj Magenta Smart Home so zamestnaneckou zľavou.
    • 50%-ná zľava na paušály ANO a HW aj pre blízkych s možnosťou testovať produkty úplne zadarmo.
    • Rôzne eventy pre najlepších predajcov: začiatkom jesene boli predajcovia v Taliansku, na jar boli v Thajsku.
    • Stravné lístky v hodnote 4,5 € plne hradené zamestnávateľom aj v prípade čerpania dovolenky alebo PN zamestnanca.
    • Príspevok zamestnávateľa na váš dôchodok možný až 20 € mesačne.
    • Zľavy u našich partnerov na tovar alebo služby, ktoré ponúkajú (MultiSport karta, rôzne obchody, poistenia, ale aj nadštandardná zdravotná starostlivosť).
    • Tréningy a školenia vám umožnia vypracovať sa na profesionálneho obchodníka.
    • Špeciálnu podporu kouča v začiatkoch ocení každý nováčik.
    • Možnosť kariérne rásť: na špecialistu pre biznis zákazníkov, vedúceho smeny alebo aj manažéra predajne – všetci aktuálni manažéri vyrástli z pozície predajcu.
    • Moderné, čisté a príjemné pracovné prostredie.
    • Mladý kolektív, tímový duch a super partia.
    • Rozvrh pracovného času na krátky a dlhý týždeň.
    • Pomoc v nepriaznivej životnej situácii formou peňažnej výpomoci.

    Máš rád(a) mobilné telefóny, nové technológie, inovatívne služby? Baví ťa komunikovať s ľuďmi? Si súťaživý(á) a rád(a) zdolávaš výzvy? Chceš sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu? Tak si tu správne. Práve hľadáme posily - kolegov do našich Telekom centier v Bratislave /Aupark, Central, Polus/.
    KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME
    Zavolať babičke, poslať fotky e-mailom kamarátke, pozrieť sa na nete, čo hrajú v kine, pozerať filmy bez reklám. Umožňujeme ľuďom zdieľať svoje radosti aj starosti, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.

    AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ
    Úlohou predajcu je... Hádaj. :) Jasné, budeš predávať, čo zákazníkom na očiach uvidíš, ale aj produkty a služby, po ktorých zatúžia akonáhle im ich predstavíš. Tiež im poradíš, pomôžeš, poďakuješ za návštevu. Proste biznis - poznáš to, nie?! A budeš tiež na sebe pracovať, aby si sa čoskoro stal najlepším predajcom ;-)

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Iné znalosti

    Microsoft Outlook, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ?
    1. Chuť učiť sa a neustále na sebe pracovať,
    2. cit pre biznis,
    3. umenie načúvať klientom,
    4. schopnosť spozorovať príležitosť na predaj,
    5. zručnosť pracovať s počítačom a rýchlo sa naučiť pracovať v rôznych systémoch naraz,
    6. iskru v očiach - nadšenie pre svoju značku, produkty a telko biznis,
    7. v neposlednom rade vytrvalosť - len tak sa nenecháš odradiť neúspechom.

    Prax v oblasti predaja je výhodou.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!