Generálny riaditeľ (Ref. č.: PR/021265)

16.06.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Account manager, Generálny riaditeľ, Riaditeľ pobočky, Výrobný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2500€/brutto + variabilná zložka do výšky 50%
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Organizovanie a riadenie úseku vedenia menšej spoločnosti do 30 zamestnancov
* Návrh a príprava krátkodobej a dlhodobej stratégie rozvoja spoločnosti
* Operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
* Kontrola dodržiavania procesov v rámci spoločnosti, ich analýza a návrhy na optimalizáciu
* Zodpovednosť za riadenie činnosti obchodu a výrobno-technického úseku
* Reprezentácia spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry smerom do firmy a smerom na trh
* Komunikácia so strategickými klientmi a partnermi spoločnosti

Iné výhody:

* Služobné auto - aj na súkromné účely
* Mobil a notebook
* 13. plat
* Ročná odmena
* Sociálne benefity
* Ďalšie benefity budú upresnené na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* Prax min. 3 roky na podobnej pozícii - výhodou technický smer
* Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
* Technické myslenie a zmysel pre detail
* Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
* Schopnosť efektívneho riadenia a vedenia ľudí
* Orientácia na hľadanie riešení a zlepšovanie výsledkov
* Ochota niesť zodpovednosť za dosiahnuté výsledky