IT tester (Ref. č.: PR/021256)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    od 1100 € brutto (finálna mzda dohodou so zamestnávateľom v závislosti od tvojich skúseností)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

* Hľadáme skúseného Quaility Engineer-a v oblasti automatizovaného testovania, ktorý je tímovým hráčom a rád sa vzdeláva v oblasti nových technológií.Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyvíja vlastný produkt z finančného sektora, pracuje s najnovšími technológiami a práve hľadá skúsených a nadšených ľudí v oblasti vývoja a testovania SW.
* Tvojou náplňou práce bude:
* - údržba a tvorba automatizovaných testov
* - tvorba manuálnych testovacích prípadov na základe obchodných požiadaviek
* - vykonávanie manuálnych testovacích prípadov a automatizovaných testov
* - príprava dokumentov o vydaní, účasť na odhláseniach o vydaní
* - hlásenie problémov, koordinácia s vývojovým tímom

Benefity a ďalšie výhody:

- 27 dní dovolenky
- stabilná moderná medzinárodná spoločnosť s atraktívnymi projektmi
- možnosť využiť home office
- vzdelávanie, kurzy a kariérny rast
- firmené akcie
- možnosť parkovania

Všeobecne požadované znalosti:

* Čo od teba očakávame:
* - znalosti v oblasti základných testovacích pojmov
* - dobré analytické myslenie
* - schopnosť identifikovať slabé miesta a analyzovať obchodné požiadavky
* - anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* - pochopenie moderných webových alebo mobilných technológií, architektúry klient-server
* - skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním
* - znalosť Java
* - skúsenosti so Selenium, znalosť REST alebo SOAP
* Výhodou nie podmienkou je skúsenosť s:
* relačnými databázami a agilnými metodikami

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    postgraduálne vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno