custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
    miesto výkonu práce - Stará Turá
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3300 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Staňte sa súčasťou príjemného kolektívu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá je popredným výrobcom a dodávateľom plynárenskej meracej, regulačnej techniky a príslušenstva.

Vašou pracovnou náplňou bude:
• zabezpečiť kontinuitu dodávok pre príslušné segmenty výroby prostredníctvom efektívnej spolupráce s oddelením plánovania materiálov, aby sa zabránilo prerušeniu dodávok materiálu na linky a oneskoreniam výroby
• poskytnúť ročný operačný plán pre príslušné segmenty výroby vrátane zvyšovania produktivity, zavádzania NPI, zlepšenia working capital, produktivity dodávateľov, zlepšovanie PPM, WALT a kontinuity dodávok (OTTR)
• zúčastňovať sa na stretnutiach s dodávateľmi, stretnutiach so zamestnancami a účasť na interných poradách, ako je uvedené v operačnom systéme riadenia (MOS)
• viesť, rozvíjať a pripravovať reporty pre úspešné dosiahnutie stanovených cieľov
• vytvoriť, implementovať a rozvíjať preferovanú základňu dodávateľov
• iné pracovné úlohy na základe požiadaviek nadriadeného

Miesto výkonu práce - Stará Turá

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame Vám
* Firemnú dopravu zo smeru

TRASA: Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
TRASA: Podolie – Častkovce – Čachtice – Nové Mesto nad Váhom - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - Stará Turá, Elster
TRASA: Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
TRASA: Nová Bošáca – Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Srnie - Moravské Lieskové - Bzince pod Javorinou - Hrušové – Stará Turá, Elster
TRASA: Topolecká - Súš - Trávniky – Stará Turá, Elster - Stará Turá, Mestský úrad - Stará Turá, Elster

* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Možnosť firemného vzdelávania
* Jazykové kurzy (AJ)
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce - výber zo 6. jedál
* Príspevok do III. dôchodkového piliera
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Odmeny darcom krvi
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Všeobecne požadované znalosti:

* Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania
* 6-ročné skúsenosti v oblasti operácií a / alebo riadenia dodávok
* 3-ročné skúsenosti s vedením v oblasti dodávateľského manažmentu / obstarávania vrátane silných manažérskych a vodcovských zručností na prácu vo všetkých funkciách a úrovniach organizácie
* Aktívna znalosť anglického jazyka (B2)
* Znalosť SAP - výhoda
* Dobré komunikačné a interpersonálne zručnosti vrátane schopnosti efektívne počúvať
* Znalosť riadenia prevádzky a procesov dodávateľského reťazca vo veľkej organizácii

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, SAP