Údržbár v elektrotechnickom priemysle

14.08.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Žilina Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nová Dubnica
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Elektrotechnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
min. hodinová mzda je od 5,10€/ hod/ brutto ( v závislosti od skúsenosti kandidáta)
+ príplatky za dochádzku, smeny, nadčasy, nočné, víkendy a sviatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného údržbára, ktorý sa bude starať o elektro-mechanické zariadenia, bude zároveň technickou podporou pre svojich kolegov. Potrebný je minimálne § 22.

- elektro -mechanická údržba zariadení
- výmena a obstarávanie dielov
- technická podpora pre kolegov z odd. výroby
- v prípade poruchovosti na zariadeniach ich odstránenie, prípadná eliminácia časov v poruche na linke
- reportovanie do systému a práca na zlepšovacích projektoch v spolupráci s proces. inžiniermi
- podpora zvyšovania výroby
- inštalácia zariadení

Iné výhody:

- medzinárodná spoločnosť
- mladý kolektív s odborníkmi vo svojom odbore
- príspevok do 3.piliera
- športové aktivity - možnosť využívať krytú plaváreň zadarmo
- bezplatná výučba anglického jazyka
- 1x ročne prehodnotenie platu
- teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

- nutná elektrotechnická vyhláška §22
- ochota pracovať v zmennej, 12 hodinovej prevádzke (2 dni práca, 2 dni voľno)