Právnik v realitnej kancelárii

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    1000 - 1500 EUR závisí od skúseností
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.4.2019

Hľadáme samostatného, spoľahlivého a ambiciózneho kolegu právnika, ktorý má koncepčný, systematický a analytický prístup k práci.
Hlavnou náplňou bude:
- vypracovanie kúpno-predajných zmlúv a iných zmlúv potrebných pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností,
- právne poradenstvo.

Benefity a ďalšie výhody:

- Podpora odborného rastu formou interného i externého vzdelávania
- Motivácia závislá od výsledkov
- Celoslovenské firemné akcie podporujúce rozvoj firemnej kultúry cez spoločné zážitky

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce je v Žiline. Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis, v ktorom máte uvedené Vaše doterajšie pracovné skúsenosti a motivačný list, špecificky zameraný na túto pozíciu, kde nám napíšete prečo práve Vy. Budeme radi, ak sa o Vás a Vašich skúsenostiach dozvieme čo najviac. Zo záujmom čítame každý životopis a všetkým uchádzačom odpovieme. Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.

Všeobecne požadované znalosti:

- Znalosť legislatívy – obchodné právo
- Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- Reprezentatívne vystupovanie
- Iniciatíva a proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- Zmysel pre zodpovednosť, detail a kvalitu

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno