HĽADÁTE STABILNÚ PRÁCU ? PONÚKAME POZÍCIU OPERÁTORKY/OPERÁTOROV DO VÝROBY V TRNAVE! MZDA 4,55€/H (STRAVNÉ LÍSTKY 4€, ODMENY DO 200€, ZÁLOHY)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
-cieľom práce je fixácia kože a koženky na plastové výlisky
-kontrola hotových výrobkov
-práca vhodná pre mužov aj ženy
-trojzmenná prevádzka

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilná a dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- zaujímavé finančné ohodnotenie (4,55€/hodina) + príplatky
- mimoriadne prémie
- výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 200€
- 13.+14. plat
- Ubytovanie len za 80€/mes. v rodinnom dome
- príspevok na cestovné
- stravné lístky v hodnote 4€

Informácie pre uchádzača:

Pohovory prebiehajú v Trnave. V prípade záujmu si zašlite životopis na email

Všeobecne požadované znalosti:

-dobrý zdravotný stav
-manuálna zručnosť
-skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno