Rakúsko - Sklady, Viedeň, Linz, Vorleben okolie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Spresnenie pozície: Skladník, Pomocný pracovník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Robotník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pre rôzne prevádzky hľadáme:

BALIČOV, SKLADNÍKOV, POMOCNÝCH PRACOVNÍKOV, VŠEOBECNE OPERÁTOROV NA LINKE, (môže sa jednať aj o kumulovanú funkciu) atď.
najmä pre oblasti
POTRAVINÁRSKEHO priemyslu ale aj pre AUTOMOBILOVÉ odvetvie, SKLADY S TEXTILOM, HRAČKAMI, KATALÓGOVÉ SKLADY a INÉ.

Náš dlhoročný a overený klient, pre ktorého pracujú už stovky spokojných Slovákov.
Nevyžaduje sa prax ani znalosť cudzieho jazyka!
Zabezpečíme prácu aj Tvojim kamarátom!
Keď pôjdete ako partia, ubytovanie máte spoločné!

– vek od 18 rokov

Jazykové požiadavky: bez znalosti jazyka !

Plat: 1930 – 3000 Eur v čistom mesačne (PO ODRÁTANÍ UBYTOVANIA aj všetkých odvodov + nadčasy platené extra)

Nástup do práce: Ihneď / Dohodou – nástupy sú priebežne každý týždeň

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
    Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno