Hotely a Reštaurácie - registrácia leto 2019 - Grécko, Cyprus, Taliansko, Španielsko, Kanárske ostrovy, Malta

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hotely a Reštaurácie – Rakúsko, Nemecko, Grécko, Cyprus, Taliansko, Španielsko, Kanárske ostrovy, Malta
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste :

Práca pre hotelové rezorty, reštaurácie a bary na ostrovoch, alebo na pobreží.

Ponúkame rôzne pracovné pozície:
– čašník/-čka, barman/-ka, chyžná, recepčný/-á, kuchár/-ka, pomoc v kuchyni, animátor, atď.

Grécko – ostrovy Kréta, Rhodos, Kos, Patmos, Karpathos, Mykonos, Paros, Ios, Kefalonia a ďalšie dovolenkové destinácie

Cyprus – Aya Napa, Larnaka, Limasol, Paphos a ďalšie letoviská

Ponuka je vhodná aj s nástupom okamžite!
Ale aj pre študentov na letné prázdniny!

Benefity a ďalšie výhody:

– súčasťou zmluvy so zamestnávateľom : ubytovanie ZADARMO a strava ZADARMO (2-3 x denne)
– dobré sprepitné pri práci v hoteloch a v reštauráciách
– krásne prostredie Gréckych ostrovov a pobrežia Cypru
– získanie nových skúseností, spoznanie nových ľudí
– možnosť dlhodobejšieho zamestnania 2 – 6 mesiacov, celý rok alebo dlhšie
– taktiež možnosť umiestnenie pre študentov počas letných prázdnin
– garancia pracovného miesta po celú dobu zmluvy, pracovná zmluva sa podpisuje pred odchodom
– podpora agentúry 24 hodín denne!

Termín nástupu: každý týždeň !

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno