Animátor - registrácia leto 2019 -Grécko, Cyprus, Taliansko, Španielsko, Kanárske ostrovy, Malta

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Využite príležitosť zdokonaliť sa v cudzích jazykoch, spoznať nových ľudí, užiť si leto v prekrásnom prostredí a k tomu si aj zarobiť!

Animátori majú zdarma ubytovanie aj stravu, takže si veľkú časť svojho príjmu ušetríte !

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pre nášho partnera hľadáme šikovných mladých ľudí na pozície: športový animátor, detský animátor, animátor all-rounder, animátor – tanečník, animátor – spevák, šéf animátor

Detský animátor/ka organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora. Zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.

Športový animátor/ka organizuje predovšetkým športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. Podľa svojej špecializácie a vybavenia hotelového komplexu organizuje rôzne športové aktivity a mal by ovládať pravidlá ponúkaných športov.

Animátor allrounder sa zapája do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.

Šéf animátor/ka – zodpovedá za vytváranie a organizáciu animačného programu v hoteli za pomoci svojho tímu. Zadeľuje úlohy ostatným animátorom, dozerá na priebeh aktivít, sám sa niektorých aktivít zúčastňuje a moderuje večerné programy a show vo viacerých jazykoch. Pre vykonávanie tejto pozície sú potrebné predchádzajúce skúsenosti v hotelovej animácii.

Benefity a ďalšie výhody:

– práca cca. 8-10 hodín denne, 5-6 dní v týždni, 1-2 dni voľna
– bezplatné ubytovanie v hoteli alebo apartmánoch mimo hotela
– bezplatné stravovanie v hoteli (plná penzia + pitná voda a/alebo nealko nápoje)
– zabezpečené zdravotné a sociálne poistenie

– nepotrebujete prax – zaškolíme Vás na mieste pracovného pobytu (počas školenia ste platení)
– práca v lukratívnych strediskách a 4 -5* hotelových rezortoch
– ubytovanie a strava ZDARMA!
– overený zamestnávateľ, ktorý už šiestu sezónu v spolupráci s nami, zabezpečí prácu stovkám animátorom !
– spokojní animátori z minulých rokov
– asistencia počas Vášho celého pobytu v zahraničí !

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
    Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno