#TsmeMy

    Trainee - Billing - práca s dátami

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Telekom Trainee program je rozvojový program pre študentov II. stupňa VŠ štúdia, ktorý je zameraný na získanie špecifických zručností a skúseností cez samostatné realizovanie na konkrétnom oddelení spoločnosti v priebehu 9 mesiacov. Si vytrvalý/á, samostatný/á a máš veľké ambície? Dokáž to sebe aj nám práve teraz. Ak nás presvedčíš o svojich schopnostiach, zabezpečíš si u nás ďalšiu kariéru. Počítame s dlhodobou spoluprácou.

    Hľadáme do tímu nového kolegu, ktorý sa bude starať predovšetkým o to, aby zákazníci ST dostávali bezchybné faktúry. U nás sa pri svojej práci zoznámiš s tým, ako funguje telekomunikačná spoločnosť, spoznáš kľúčové IT systémy (CRM, Billing, DWH). Zoznámiš sa s produktovým portfóliom a budeš mať možnosť prehĺbiť svoje znalosti s prácou s dátami/databázami.

    Pracovná náplň sa bude postupne vyvíjať od jednoduchších úloh, pričom zahŕňa predovšetkým nasledovné:
    Pravidelná kontrola správnosti vystavených faktúr
    Správa zverených reportov a kontrol
    Riešenie identifikovaných chýb
    Zapojenie sa do testovania v rámci rôznych projektov
    Riešenie podnetov ohľadne chýb vo fakturácií

    Upresnenie platových podmienok

    Min. 5€/hod

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Ideálnym kandidátom je študent technického alebo ekonomického smeru, ktorý:
    má chuť naučiť sa nové veci a získať nové skúsenosti,
    nebojí sa práce s dátami/databázami (SQL, Excel),
    je zodpovedný,
    má zmysel pre detail,
    je schopný pracovať samostatne a doťahovať veci do konca

    Čo získaš ty od nás?

    Motivujúce finančné ohodnotenie
    Flexibilitu a priestor realizovať svoje nápady
    Partiu fajn kolegov
    Možnosť zúčastniť sa interných školení a tímových akcií
    Firemný mobil a paušál

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!