#TsmeMy

    Senior špecialista reportingu a analýz

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Rad ovplyvňuješ realitu firmy svojimi vlastnými schopnosťami?
    Rad vymýšľaš spôsoby, ako by sa veci dali robiť efektívnejšie?
    Bavia ta moderne analytické nástroje a hľadanie spôsobov ako zužitkovať ich pridanú hodnotu?
    Rad interpretuješ dáta pre účely rozhodovania?

    Do tímu B2C BI hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou bude :

    - Spolupracovať na vývoji komerčných propozícii s ohľadom na dopad na sales reporting,
    - Pôsobiť ako styčný bod medzi komerčnou zložkou a oddelením IT dodávajúce technické capability potrebne pre steering,
    - Koordinovať denný chod sales reportov pre prvé línie, koordinovať ich priebežný vývoj,
    - Riadiť dodavku adhoc požiadaviek na dáta a analýzy v oblasti B2C,
    - Prinášať návrhy na zefektívnenie fungovania reportingovej oblasti.

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    asap

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame :
    - Samostatnosť,
    - Koordinačne schopnosti,
    - Kritické myslenie,
    - Analytické schopnosti,
    - Schopnosť priorizovať.

    Ak ťa ponuka zaujala a spĺňaš naše očakávanie pošli čím skôr svoje CV.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!