Prevádzkový elektrikár

28.07.2019 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Karlova Ves
Karloveská 2
84217

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,2 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Miesto výkonu práce - Kameňolom Devín.

5 dní dovolenky navyše.
- Kvartálne osobné ohodnotenie.
- Dlhodobo stabilná pozícia.
- Stravné v hodnote 4€ hradené do výšky 2,84€ zamestnávateľom.
- Príspevok na rekreáciu zamestnancov.
- Príspevok zo sociálneho fondu.
- Doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnávateľ prispeje 3% z vymeriavacieho základu zamestnanca.
- Náhrada príjmu pri dočasnej práceneschopnosti zamestnanca – za prvých 10 dní 60% denného vymeriavacieho základu zamestnanca.
- Jubilantské odmeny za odpracované roky.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,20 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
10. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
- Opravy elektrickej inštalácie a el. zariadenia stavebných strojov a triediacich liniek formou výmeny alebo opravy poškodených el. zariadení, vrátane odskúšania ich funkcie.
- Vykonávanie skúšok zapojení.
- Zabezpečenie opráv elektrických zariadení v "NN".
- Vykonávanie elektroinštalačných prác na napätí do 1000 V a opravy bleskozvodov.
- Zhotovenie elektroinštalačných rozvodov do 380 V, podľa projektovej dokumentácie.
- Zhotovenie dočasných prípojok zariadení staveniska.
- Riadenie chodu, obsluha spínacej alebo transformačnej stanice.
- Opravy jednotlivých systémov el. rozvodov, diaľkovo ovládaných zariadení

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, C

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

- Platná AOP v znení podľa §16 ods. 4 Zákona NRSR číslo 124/2006 Z.z.
- Odborná spôsobilosť Vyhl. 51 /1978 §6,7 - možnosť získať odbornú spôsobilosť formou absolvovania skúšky u zamestnávateľa

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • technický talent

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Radničné námestie 8
96955 Banská Štiavnica
Slovensko