Colný deklarant

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Príprava dokladov k colnému konaniu
  • Vystavovanie colných vyhlásení, výpočet colného dlhu
  • Kontaktovanie zákazníkov
  • Kontakt s finančnou správou
  • Pracovná doba - od pondelka do piatku, víkendy sú voľné:
04,00 - 12,30 hod
07,00 - 15,30 hod
08,00 - 16,30 hod
11,30 - 20,00 hod
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda: od 1050€ brutto/mesiac, mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta
  • Ďalšie príplatky do 200€ a kvartálne bonusy do 15%
  • Pravidelné odborné školenia a jazykové vzdelávanie
  • Príspevok na dopravu v hodnote 20€ vyplácaný kvartálne
  • Darčekové poukážky v hodnote 20€ 2x do roka
  • Gastrolístky plne hradené zamestnávateľom v hodnote 3,60€
  • Bohatý bonusový systém (starostlivosť o zdravie, podpora zdravého životného štýlu)
  • Teambuildingové aktivity, spoločenské akcie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vzdelanie alebo prax z oblasti colnej deklarácie podmienkou
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • Ochota učiť sa nové veci