Balenie koberčekov v Devínskej Novej Vsi ( montážny pracovník)

08.12.2019 Manuvia a.s.
Miesto práce: výkon práce je v Devínskej Novej Vsi
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
základná mzda 800€ / mesačne plus bonus až do 300€
Termín nástupu do práce: od 8.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné práce
Baliace práce
Triedenie materiálov
Zásobovanie linky
Zodpovedá za 5S na zverenom úseku
dodržiavanie BOZP
práca na 3 zmeny

Iné výhody:

Základný plat brutto: 800€ + 300€ bonus+ príplatky podľa zákona
Gastro lístky v hodnote 4€
Možnosť práce nadčas
Práca vhodná aj pre ženy aj pre mužov aj pre páry
Príspevok na ubytovanie od 60€ do 120€ mesačne
Ubytovanie za poplatok zamestnanec si hradí od 160€ do 220€/mesiac
Zabezpečená doprava z ubytovne do práce a späť

Ak vás ponuka zaujala neváhajte volajte 0911 828 207, stačí prezvoniť voláme každému !!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Fyzická záťaž - práca v stoji - zdvíhanie a doprava beriem
Manuálna zručnosť
Flexibilita a samostatnosť
Zodpovedný prístup k práci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Jana Rusnáková
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0911828207